Bilgi & Rezervasyon0 505 122 07 49
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Apartman Temizliği

Her konuda olduğu gibi Antalya apartman temizliği hususunda da profesyonel olan tercih edilmelidir. Apartman temizliği hizmetimizden istifade etmek isteyenlerle personelimiz öncelikle keşif gezisine çıkarlar. Keşif gezisinde apartmanın büyüklüğü, inşasında kullanılan yapı malzemelerine kadar her şey incelenir. Keşif gezisinin yapılmasındaki sebep kaç kişilik bir personel görevlendirileceğini ve ücreti netleştirmektir.

Antalya Apartman Temizliği

İncelemeler bitince yıllık sözleşme imzalanır. Yıllık yapılan sözleşmede apartman temizliğini hangi günler, hangi saatler arasında yapılacağı ve nerelerin temizleneceği net olarak belirtilir. Sözleşmede belirlen gün ve saatte belirlene sayıdaki deneyimli personelimiz apartmanda temizliğine başlar. Temizlik yapılacak alandaki zemin döşemelerine, duvar boyalarına göre temizlik ürünleri kullanılır. Yeni yapı malzemelerinin bazıları çok hassas olduğundan tamamen natürel ürünlerle temizlik yapılır.

Apartman Temizliğinin Önemi

Yapılardaki daire sayısı arttığından dolayı Antalya apartman temizliği hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Eskiden binalar küçük olduğundan az sayıda daire olurdu. Her daire kapısının önünü temizlerdi. Apartmanın geri kalan kısmını ise her hafta bir daire sakini yaparak temizlik sorunu halledilirdi. Fakat günümüzde bunu gerçekleştirmek mümkün değildir.

Dairelerin sayısı fazla olduğundan sakinlerin kendi kapısının önünü süpürmesi yetmez. Ayrıca kapının önünün süpürüldüğünde kirler, tozlar apartman boşluğunda biriktiğinden daire kapıları açıldığında evlerin içine girecektir. Hijyen açısından oldukça yanlış bir harekettir. Evin içindeki temizliği bile doğrundan etkilediği için güvenilir ve deneyimli yılların temizlik şirketlerinden destek alınması gerekir. Şirket tarafından düzenli yapılan temizlik hijyeni beraberinde getirecektir.

Antalya apartman temizliği

Apartman Temizliğinde Neler Yapılır?

Genel anlamda Antalya apartman temizliği ile neler yapılacağı bellidir. Fakat bazı apartman sakinleri farklı isteklerde bulunabilir. Örneğin bazı apartmanlarda mıntıka temizliği ayda bir yapılsın istenir. Bazı apartmanlar her hafta yapılmasını talep ederler. Ayrıca apartmanın hangi periyotta temizleneceği de farklıdır. Buna göre;

Her gün yapılan temizlik
Haftanın belli gününde ve belli saatte yapılan temizlik
Ayda genel temizlik

Apartman yöneticisi ile yapılan ilk görüşme ve ardından imzalanan sözleşmede temizlik çeşidi netleştirilir. Temizlik görevini yerine getirecek personelimiz yapı malzemesine uygun deterjanlarını yanlarında götürürler. Temizlikte kullanılacak süpürge, çekçek paspas, toz alma bezi personel tarafından getirilir. Apartmanın binasındaki posta kutusundan merdiven boşluğuna, asansöründen kapı pencerelerine, ilan panosundan hollere kadar her yer detaylıca temizlenir.

 

Özellikle günümüz koşullarında Antalya apartman temizliği hizmetlerinin uluslararası kalite standartlarında sunulduğu bir şehir olarak adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmaktadır. Bu kapsamda Antalya’da çok sayıda farklı firmanın apartman temizliği alanında faaliyet gösterdikleri bilinmektedir.

https://www.antalyaplustemizlik.com/antalya-apartman-temizligi1/

 

Esasında Antalya’da apartman temizliği firması sayısının fazla olması; bu türden hizmetlerin farklı kalite standartlarında sunulduğu anlamına da gelmektedir. Bundan dolayıdır ki her zaman Antalya’da apartman temizliği hizmeti almak istiyorsanız mutlaka bölgede faaliyet gösteren firmalara dair geniş kapsamlı bir araştırmanın içerisinde yer almalısınız!

Antalya Apartman Temizliği Firmaları

Elbette ki Antalya apartman temizliği firmaları gündeme geldiği zaman gayet doğal firmamız ilk akla gelen firma olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Çünkü firmamız apartman temizliği hizmetlerini uluslararası kalite standartlarında sunabilme kabiliyetine sahip olan bir firma olarak her zaman iddialı bir konumda yer almaktadır. Üstelik firmamızın günümüz şartlarında fiyat ve kalite dengesini gözeterek, en uygun fiyatlı bir şekilde temizlik hizmetlerini sunduğunu rahatlıkla ifade etme mümkün olmaktadır. Şayet siz de üs düzeyde bir temizlik hizmetine avantajlı bir şekilde sahip olmayı isterseniz mutlaka firmamızla iletişime geçmelisiniz!