Bilgi & Rezervasyon0 505 122 07 49
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Ev Temizliği

Ev, insanın yaşam alanı olduğundan Antalya ev temizliği şeklinde tam bir temizlikle kirlerden arındırılmalıdır. Temizliğin hijyenik olabilmesi için doğru ürünler doğru şekilde uygulanmalıdır. Ev hanımları veya beyler temizlik yaparlar. Fakat yapılan bu temizlik tam hijyen sağlamaz. Profesyonel ekibimizin yapacağı temizliğin hijyenik olduğu garantisini vermekteyiz. Küçük bebekleri olan aileler evleri hijyenik olacağından yerde oynatabilirler.

Antalya Ev Temizliği

Gelen misafirleri kişiyi evinin temizliğine göre değerlendirir. Ev dağınık ve kirli iken misafire yakalanmamak için düzenli temizlik hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Her gün ev temizliği hizmeti vermekteyiz. Müşterimizle yaptığımız sözleşmeye göre belirlenen saatte personelimiz adreste hazır olur. Sözleşmede belirlenen işleri titizlikle ve detaylıca yapar. Belirlenen saatte müşterinin kontrollerinden sonra adresten ayrılır.

Antalya Ev Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Düzenli eğitimlerden geçen deneyimli personelimizin yaptıkları temizlik diğer firmalar tarafından Antalya ev temizliği şeklinde denilerek örnek alınmaktadır. Şirketimiz elemanlarının eğitimine önem verir. Bazı hanımların aman eğitime ne gerek var biz her gün yapıyoruz dediğini duyar gibiyiz. Temizlik var temizlik var. Değişen yapı malzemeleri ve gelişen temizlik teknolojileri ve ürünleri eğitimi zaruri kılmaktadır.

Temizliği aşama aşama yapmaktayız. Buna göre;

Öncelikle temizlenecek alanda bulunan bütün çöp veya atılması gerekenler toplanır.
Zeminde serili halı, kilim ve benzeri sergiler yüksek emişli süpürgelerle süpürülerek kaldırılır.
Dolapların içleri dökülerek temizlenir ve yerlerine yerleştirilir. Dolapları dışı temizliğin sonuna bırakılır çünkü tozlanacaktır.
Bütün iç dolaplar, camlar ve kapılar silinip temizlendikten sonra zemin elektrikli süpürge ile süpürülür.
Zemin yapısına uygun ürünle silinir.

Detaylı Antalya Ev Temizliği

Hijyen açısından yaşam alanı olarak kullanılan mekanlarının Antalya ev temizliği şeklinde olabildiğinde detaylı bir şekilde yapılması gerekir. Sadece üstün körü temizlenmesi yeterli olmamaktadır. Görüntüde ev temiz olabilir fakat hijyenik olmadığında sağlık açısından zararlı olacaktır. Temizlik uzmanlık gerektiren bir iştir. Bir yeri temizlerken diğer tarafı kirletmemeye dikkat edilmelidir.

Uzman kadro ile detaylıca yaptığımız temizlikte kirli bölümlerdeki kir tabakasını asla temiz alanlara taşımayız. Çok sayıda personelle birlikte hareket ettiğimizden her yer aynı anda temizlenir. Temizliğin hijyenik olabilmesi için temizlik için kullanılan malzemeler tertemiz olmalıdır. Temiz olmayan paspas ortamı daha kirletecektir. Kullanım yerine ve temizlik standartlarına uygun ürünler ve malzemeler kullanarak müşterimizi memnun etmekteyiz.