Bilgi & Rezervasyon0 505 122 07 49
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Merdiven Temizliği

Bina sakinleri veya yöneticileri tarafından Antalya merdiven temizliği hizmetleri kiralanır. Merdiven temizliği ile merdiven basamakları, holler, asansör ve asansör kabini içi, merdivenin duvarları, posta kutuları, ilan panoları ve aralarda bulunan pencereler, camlar ve kapılar temizlenir. Merdivenlerin hangi periyotlarda temizleneceğine bina yönetimi karar verir. Alınan karara göre şirketimizle sözleşme imzalanır.

Antalya merdiven temizlik şirketleri

Bina yönetimi ile imzaladığımız sözleşmede temizliğin periyodu belirlenir. Buna göre merdiven temizliği;

Her gün yapılabilir
Haftada bir belirli gün ve saatte yapılabilir. Haftada iki defa da olabilir.
Ayda bir merdiven ve mıntıka temizliği yapılabilir.

Sözleşmede temizliğin ücreti de bellidir. Temizliğin ücretini merdivenlerin büyüklüğü,  çalışan personel sayısı, kullanılacak temizlik ürünleri ve temizliğin periyodu etkilidir.

Antalya Merdiven Temizliği Şirketinin Avantajları

Günümüzde talep fazla olduğundan dolayı temizlik şirketleri sayısında artış gözükmekle birlikte Antalya merdiven temizliği şirketi gibi profesyonel bir şirketle çalışmak önemlidir. Resmiyeti olmayan, merdiven altı olarak tabir edilen çok sayıda temizlik şirketi vardır. Bu şirketlerin internet sayfaları, internet sayfalarında açık adresleri yoktur. Daha uygun fiyat vererek kandırdıkları kişiler ikinci kere onlardan hizmet almazlar.

Şirketimiz resmi bir kuruluş olup temizlik adına her türlü sertifikaya sahiptir. Alanında tecrübeli ve sigortalı personeller çalışır. Merdiven temizliği için özel eğitimler alırlar. Şirketimiz natürel temizlik ürünleri kullanmaktadır. Çünkü merdiven zeminlerinde ve duvarlarında kullanılan yapı malzemeleri her geçen gün değişmektedir. Yapıya zarar vermeden temizlemek uzmanlık ve bilgi istediğinden eğitimler verilir.

Antalya Merdiven Temizliği

Antalya Merdiven Temizliği Hijyenin Sağlanması

Apartman içleri çok sayıda insan girip çıktığından normalden daha fazla kirlendiği için Antalya merdiven temizliği hijyenine ihtiyaç duyulur. Şirketimiz hijyeni sağlarken büyük emek sarf eder. Bina yönetimi ile belirlenen saatte temizliğe başlanır ve;

Apartmanın büyüklüğü nispetinde personel gelir.
Personel yanında merdiven temizliği için gerekli olan bütün ürünleri ve materyalleri getirir.
Merdiven temizliği için imzalanan sözleşmede her şey detaylıca yazıyor. Sözleşme 1 yıl geçerlidir. Sözleşmedeki detaylara dikkat edilmek üzere temizliğe başlanır.
Bütün temizlik bittikten sonra temizlik ürünlerinden kalan kokunun çıkması için ortam havalandırması yapılır.
Temiz hava dolan merdiven boşluğuna parfümleme yapılır.
Personelden sorumlu denetleyicimiz yapılan temizliği teftiş eder. Eksik varsa yeniden yaptırır.
Eksik kalmayıp temizlik detaylıca yapıldıktan sonra temizlik formu doldurularak yöneticiye teslim edilir.