Bilgi & Rezervasyon0 505 122 07 49
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Ofis Temizliği

Kurumlar itibarlarını artırmak için Antalya ofis temizliği hizmetlerinden yardım almaktadır. Şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Kuruma adımını atan kişiler kurum hakkındaki ilk izlenimlerini temizlik ve düzeninden dolayı verirler. Temizliği ve düzeni göze hitap eden kurumlar itibarları için artı puan alırlar. Şirketimiz, deneyimli ve eğitimli kadrosuyla kurumlara itibarlarını yükseltecek hizmetler sunar. 

Ofisler çalışma alanlarıdır. Çalışanların dikkatini dağıtacak dağınıklık ve kir asla istenmez. Oysaki ofisteki çalışmalar sırasında kırtasiye ürünlerinden fazlaca dağınıklık oluşur. Profesyonel personelimiz, çalışanlar çalışmalarına devam ederken onları rahatsız etmeden temizliğini yapar. Her an yapılan temizlik sayesinde ofiste dikkati dağıtacak ve çirkin görüntü oluşturacak bir durum oluşmaz. Yapacağımız temizliğin periyodu müşterimizle yapacağımız sözleşmeye bağlıdır.

Antalya ofis temizliği

Uzman Antalya Ofis Temizliği

Son dönemlerde ofis kurulumunda yeni yapı malzemeleri kullanıldığından zarar görmeden arındırılması için Antalya ofis temizliği hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Temizliğin nasıl yapılacağı kadar neyle yapıldığı da çok önemlidir. Şirketimiz değişen ofis yapılarında hangi temizlik ürünlerinin kullanılması gerektiğine dair eğitimler vermektedir. Temizlik ürünlerimiz tamamen zararsız ve natüreldir. Çevreye zarar vermezler. Derinlemesine temizlik yaparak tam hijyen sağlarlar.

Ofisler çok sayıda insan tarafından kullanıldığından dolayı çok çabuk kirlenmektedir. Düzenli temizliğe ihtiyaç duyulur. Küçük ofislerde tek bir eleman yeterli olurken büyük ofislerde çok sayıda personelin yardımına ihtiyaç hissedilir. Şirketimizin yeterli sayıda elemanı olduğundan ofisin büyüklüğüne göre eleman tahsis ederek temizliğin eksiksiz olmasını sağlar.

Antalya Ofis Temizliği

Antalya Ofis Temizliği Detayları

Çalışanlara sigorta yaptırma zorunluluğu ve daha birçok sorumluluktan kurtulmak isteyen yetkililer Antalya ofis temizliği yardımı alır. Ofiste bir tane dahi temizlik personeli çalıştırılsa sigorta yaptırılmalıdır. Sigortasız işçi çalıştırmanın cezası vardır. Ayrıca istenmeyen kazaların ortaya çıkaracağı sorumluluk da ofis yetkilileri için ayrıca problem oluşturur. Bütün bunlardan kurtulmak şirketimizin hizmetlerinden yararlanmakla olur. Çünkü şirketimiz bütün sorumlulukları sizin yerinize üstlenir.

Ofiste ;

Günlük sabahtan akşama mesai şeklinde olabilir.
Çalışanların mesaisi bittikten sonra başlayabilir.
Genel ofis temizliği için şirketimizden yardım alabilirsiniz.

Ofisin ve çalışanların ihtiyacına göre çalışma periyotlarından biri tercih edilir. Hangi periyotla yapılırsa yapılsın ofis içindeki koltuklardan sandalyeye, zeminlerden duvarlar, mutfaktan ara hollere kadar her yer uygun temizlik ürünü ile detaylıca temizlenir.