Bilgi & Rezervasyon0541 543 53 66

HAKKIMIZDA

Antalya temizlik şirketleri açısından temizlik hizmeti vermek insanların sağlıkları açısından önemli olduğundan dolayı büyük bir sorumluluktur. Su temizlik şirketi aldığı bu büyük sorumluluk ile hareket etmektedir. İnsana, diğer canlılara ve doğaya karşı sorumluluğunun bilincinde çalışmalarına yön vermektedir. Temizlik piyasasındaki liderlik konumunu hak edecek kalitede hizmet vermekteyiz. Bilinçli olarak yerine getirdiğimiz hizmetlerle aranılan ve vazgeçilmez olacağımız konusunda iddialıyız. İç ve dış cephe temizliği başta olmak üzere temizlik adına yapılacak bütün işlemlerde en pratik yöntemleri kullanarak en mükemmel sonuçlara ulaşmaktayız.

Kullandığımız çevreye zararsız natürel temizlik ürünleri ve gelişmiş teknolojinin ürünü materyallerle en hızlı temizliği gerçekleştirmek için çalışmaktayız. İnsanların yaşam alanlarının hijyenik olması, doğanın ve canlıların korunması bilinci ile hareket etmekteyiz. İnsanların sağlıklarını korumak adına devamlı kendimizi yenilemekteyiz. Sektördeki bütün gelişmelerden haberdarız. Gelişmelerin ışığında personelimize düzenli eğitimler vererek bilgilerini tazeleyip yeteneklerini geliştirmekteyiz. İşimizi severek, iş ahlakının kuralları doğrultusunda, sevgi ve saygı sınırları çerçevesinde, kalite politikamızı sürdürmekteyiz.

Antalya Temizlik Şirketleri

Su Temizlik Şirketi olarak, müşterilerimizin bizden beklediği temizlik anlayışını kalitemizden ödün vermeden, işlerimize azami derece dikkat ederek gerçekleştirmekteyiz. Güler yüzlü ve kalifiye personelimiz işlerini amacımıza uygun bir şekilde titizlikle yapmaktadır. Büyümek ve zirvelere çıkmak için işi çok sevmek en önemli düsturdur. Çalışanlarımız ve ekibimizle hep birlikte işimizi severek yapmaktayız. İşimize gereken önemi vererek, müşterilerimizin hak ettikleri saygıyı göstererek, disiplin kurallarının dışına çıkmadan ve işimizi en iyi şekilde yaparak başarıyı elde ettik ve başarıyla yolumuza devam ediyoruz.

Kalite Politikamız

Müşteri odaklı çalışıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak
Şirketimizin elde ettiği tecrübe ve başarıyı muhafaza etmek ve artırmak
Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek, gelişmeleri müşterilerin ihtiyacına uygun olarak uygulamak, teknolojik gelişmeleri anında kullanmak için personeli bilgilendirerek eğitmek
Ürün ve hizmet arasındaki verimlilik ve fiyat dengesini her zaman gözetmek,
Her zaman en iyisi olmak, en iyisi olma yolunda yakaladığı kaliteyi sürdürmek
Temizlik sektörünün lideri olmak ve liderliği her zaman devam ettirmek

Meşakkatli ve zor olan temizlik işini başarmak ve başarıyı devam ettirmek için müşterinin güvenini kazanmak şarttır. Yakaladığımız kalite standartları ile müşterilerimizin güvenini kazandık. İlkelerimizden asla taviz vermeden bize duyulan güveni devam ettireceğiz.

Günümüzde çok sayıda temizlik şirketi var gözükmektedir. Gerçek anlamda temizlik şirketi vasfını alabilmek için en üs düzeyde hijyen sağlamak gerekir. Hijyenin sağlanması, doğru ürünlerin doğru alanlarda doğru kişi tarafından doğru şekilde kullanılması ile gerçekleşir. Şirketimiz temizliğini üstlendiği mekanlarda bütün unsurları kullanarak hijyen sağlamaktadır.

Antalya temizlik Şirketleri sektöründe biz de varız diyerek yola çıkmış ve yolunu başarılarla süslemiştir. Müşteri memnuniyeti ve güveni yolumuzun en güzel süsü olmuştur. Bu süsten vazgeçmemek için hizmet kalitemizi artırmaya gayret göstermekteyiz. Hep daha fazlasını isteyerek En İyi, En Kaliteli, En Güvenilir, En Vazgeçilmez temizlik şirketi olma ve En İyi Kalmak yolunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.  Alanında uzmanlaşmak ve gelişen bilgiler çerçevesinde hizmet vermek En iyi ve En Kaliteli olmak adına atılacak en önemli adımdır ve bu adımı biz her zaman en uygun şekilde atmaktayız.

Hizmet Politikamız

Sunduğumuz hizmetlerle insanları mutlu görmek bizleri daha mutlu etmektedir. Mutluluk ve sağlık adına çıktığımız bu yolda temizlik unsuru olan her alanda çevreye zarar vermeden hizmet vermekteyiz ve vermeye devam edeceğiz. Sunduğumuz hizmetler arasında şunlar vardır:

Ev ve Villa temizliği
Ofis ve işyeri temizliği
Banka, kamu kurumu temizliği
Fabrika ve imalathane temizliği
Okul, dershane temizliği
Dış cephe temizliği
İnşaat sonrası temizliği
Apartman ve merdiven temizliği