Bilgi & Rezervasyon0 505 122 07 49
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya İnşaat Sonrası Temizliği

Binalardaki temizlikler içerisinde en zorlu olanını şantiye kalıntılarını temizlemek olup Antalya inşaat sonrası temizliği ile başarılı neticeler alınır. İnşaattan çıkan evde temizliği nasıl yapacağını bilmeyenler nereden başlayacaklarını da bilmezler. İnşaat sonrasında yapılacak temizliği uzman birilerinin yapması gerekir. Şirketimiz yetişmiş ve eğitimli elemanları ile inşaat kalıntılarının bulunduğu alanı cennete çevirir.

Antalya İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

İnşaat kirliliğinin ne kadar olduğu çok önemlidir. Elemanlarımız inşaattan çıkan mekanı gördürüp eleman sayısını belirlerler. Eleman sayısında sonra kullanılan malzemelere uygun temizlik ürünleri tedarik edilir. Temizlik için gerekli olan ekipmanlar elemanlar tarafından mekana getirilerek temizliğe başlanır. İlk olarak görünürdeki kaba pislikler toplanır. Bütün kaba kirler kaldırılarak çöp poşetine veya benzer bir depolama malzemesiyle ortamdan çıkarılarak atılır.

Pratik Antalya İnşaat Sonrası Temizlik

Camlardaki boyalar, yerlere dökülen harç veya alçı kalıntıları, tuvalet banyo zeminlerindeki kalıntılar ancak Antalya inşaat sonrası temizliği ile uzmanlığı ile hijyene kavuşur. İnşaat sonrası temizliğini yapacak olanların bu alanda uzman olması işleri pratikleştirecektir. Ev hanımı veya düzenli kurulu evini temizleyen bir bey inşaat temizliğini doğru ve etkili yapamaz.

İnşaat sonrası alanda temizliğin etkili ve doğru yapılması için temizlik konusunda gerekli her türlü bilgiye sahip olunmalıdır. Şirketimiz elemanlarına düzenli temizlik eğitimleri vermektedir. Eğitimlerde yeni gelişen temizlik cihazları ve yeni temizlik ürünleri tanıtılır. Neyin nerde nasıl kullanılacağı öğretilir. Kişinin harç ve alçı kirlerini nasıl yok edeceğini ve hangi ürünü kullanacağını bilmesi bile ayrı bir profesyonellik ister.

İnşaat Sonrası Temizliğin Aşamaları

Her ne kadar zor olsa da Antalya inşaat sonrası temizik şirketleri profesyonel ve tecrübeli elemanları ile temizliği başarır. Temizlik konusunda her zaman kaliteye önem veren firmamız inşaat temizliğini aşamalarla gerçekleştirir. Buna göre;

Birinci aşama çöplerden kurtulmak
İkinci aşama zemine ve dolapların yapı malzemesine uygun temizlik ürününü tespit emek
Üçüncü aşama alandaki temizliğin detaylı olması için yüksek emişli elektrikli süpürge, cilalama makinesi, silme materyalleri
Bütün ürünler ve materyallerin tedarik edilmesinin ardından dağılan deneyimli çalışanlarımız hep bir elden mekanı temizlerler.

Dolapların içleri, camlar, kapılar, duvarlar, mutfak, banyo, wc dahil olmak üzere bütün mekan eksiksiz bir şekilde temizlenir, parlatılır.