Bilgi & Rezervasyon0541 543 53 66

Antalya Koltuk Yıkama Hizmeti

        Antalya Koltuk yıkama şirketi olarak, koltuk temizliği işleminin önemi hakkında sizinle görüşlerimi paylaşmak istiyorum. İçinde bulunduğumuz Kovid-19 Pandemisi de bize hijyenin gündelik hayatımızda ne kadar önemli olduğunu tek başına bile göstermeye yetiyor. Evlerimizde, restaurantlarda, kafelerde ve ofislerimizde bulunan koltuklar hem rahatlığımız hem de görsel açıdan bizim için vazgeçilmez birer eşya durumundadır. Koltuklarımız kullanıma bağlı olarak zamanla kirlenir veya hijyenik açıdan içerişinde mayk veya mikrop barındırabilir. İşte bu yüzden belirli arılıklarla koltukların temizliğinin yapılması şarttır.

Antalya Koltuk Yıkama

Güvenilir Koltuk Yıkama Şirketi

       Antalya da güvenilir bir koltuk yıkama şirketi arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz sizlere yılların getirdiği tecrübe ve deneyimlerimizle hizmet vermekteyiz. Şirket olarak alanında uzman elemanlarımız yanında getirdikleri profesyonel ekipman ve makinelerle koltuklarınızı mükemmel bir şekilde temizlerler sizde bu temizliğin getirdiği konforu dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz tabi burada koltuk yıkama işlemi hakkında sizlere bilgi vermezsek olmaz.

Profesyonel Koltuk Yıkama İşlemi

       İlk önce sizlere kullanılan ekipmanlar hakkında bilgi vereyim arkadaşlar beraberinde bir adet son derece gelişmiş koltuk yıkama makinesi bir adet devirli fırçalama makinesi bir adet yüksek basınçlı buhar makinesi, deterjan ve çeşitli leke çıkartıcı kimyasallar kullanmaktadır. Öncelikle makine ile deterjan koltuklarınızın yüzeyine iyice yedirilir daha sonra fırçalama işlemi yapılarak lekelerin çıkartılması sağlanır bu işlemler yapıldıktan sonra makine ile yüksek emiş gücüyle birlikte vakumlama işlemi yapılır. Tüm bu işlemler bittikten sonra buhar makinesi ile yüksek buhar kalitesi ve vakumlama özelliği sayesinde hijyenik temizliği de sağlanmış olur. Bütün bu işlemler bittikten sonra sizde koltuklarınızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz

Antalya Su Temizlik Adres: https://www.sutemizlik.com/