Bilgi & Rezervasyon0 505 122 07 49
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Dış Cephe Temizliği

Her türlü gökdelen, plaza ve büyük yapılar Antalya dış cephe temizliği ile temizlenmektedir. Temizlikte vinç veya asansör kullanılır. Şimdilerde yapıların dışları kaplama veya cam yapıldığından belli aralıklarla temizlenmesi şarttır. Şirketimizin hizmetlerinden yararlanmak isteyenler öncelikle irtibat telefonlarımızı aramalıdır. Arama neticesinde adrese giden ekibimiz yaptıkları inceleme neticesinde ve çıkardıkları rapor doğrultusunda fiyatlandırma yapılır.

Antalya dış cephe cam temizliği

Dış cephe temizliği sıradan temizliklerden biraz farklıdır. Temizliklerin her birinde güvenlik tedbirleri alınmalıdır. Fakat dış cephe temizliği için alınacak güvenlik tedbirlerinin daha fazla olması gerekir. Gerekli ve yeterli güvenlik tedbirlerini aldıktan sonra hizmetimizi sunmaktayız. Deneyimli temizlik personelimizin kaliteli ürünlerle gerçekleştirdiği hizmette amacımız müşteri memnuniyetini elde etmektir. Kaliteden asla ödün vermeden uygun fiyatlı hizmet verilir.

Yüksek Yapıların Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Kamu kuruluşları, rezidanslar, plazalar, oteller ve buna benzer binaların yüksekliği fazla olduğundan Antalya dış cephe cam temizliği sayesinde güvenli bir şekilde hijyeni sağlanır. Dış cephede çalışma risklidir. Bazı noktalara erişim zorludur. Her yapıda temizlik için asansör olmayabiliyor. Bazı yapıların dış kısmına cam silme platformu kurmak için uygun zemin olmayabiliyor.

İskelenin dahi kurulamadığı yerlere iple erişim sağlanması gerekir. İple erişip temizliğin yapılmasında dağcılık ve mağaracılıkta kullanılan yöntem kullanılmış olur. Avantajları çok fazla olan iple erişim yüksek ve ulaşılması zor kör noktalara dahi ulaşmayı mümkün kılar. Yapıda herhangi bir hasar veya kırık dökük olmaz. Asansör veya iskele kurulmadığından çevreye zarar verilmez.

Antalya Dış Cephe temizliği

Kaplamanın ve Camların Zarar Görmemesi için

Yapı malzemelerinin farklı özellikte olmasından dolayı Antalya dış cephe temizliği çevre dostu, natürel malzemeler tarafından gerçekleştirilir. Teknik personelin deneyimli olması temizlik konusunda çok önemlidir. Fakat bundan daha önemlisi kullanılan malzemelerin doğru olmasıdır. Yanlış ürün kullanıldığında camın veya kaplamanın temizlenmesi mümkün olmaz. Hatta dış cephe zarar bile görebilir. Temizlik yan etkisi olmayan organik ürünler özel bezlerle yapılır.

Özel bezler camlar veya kaplamada en küçük çizik dahi meydana getirmez. Yanlış ürünler dış cephenin bozulmasına, yıpranmasına neden olur. Deformasyon olmadan temizlik gerçekleştirilir. Dış cephe temizliğimi müşterimizin istediği periyotlarda gerçekleştiririz. Müşterimiz bir kere yapılmasını isterse bir kere, ayda bir temizlik talep ederse ayda bir yaparız.