Bilgi & Rezervasyon0 505 122 07 49
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Temizlik Şirketi Müşteri Memnuniyeti

Temizlik hizmeti almak isteyen kişinin yapabileceği en doğru yol müşteri yorumlarını almaktır. Antalya temizlik şirketleri müşteri memnuniyetinden emindir. İster birebir sorulsun ister internet ortamından bakılsın her durumda müşterilerin memnuniyetlerini dile getirdiği görülecektir. Çünkü şirketimiz eksiksiz, mükemmel ve hijyenik temizlik için sınırları zorlamaktadır. Şirketimiz aşağıdaki alanlarda hizmet vermektedir;

Antalya Temizlik Şirket

  • Daire, villa ve konut temizliği
  • Bahçe ve mıntıka temizliği
  • Ofis, işyeri temizliği
  • Apartman, merdiven, plaza temizliği
  • İnşaat sonrası temizlik
  • Su baskını, yangın gibi afetler sonrası temizlik
  • Okul gibi kamu kuruluşlarının temizliği
  • Dış cephe temizliği
  • Endüstriyel temizlik

İnsanın yaşadığı her alan hizmet sınırlarımıza girmektedir. Antalya apartman temizliği gibi toplu yaşam alanlarında daha hijyenik ürünler kullanmaktayız.

Antalya Apartman Temizliği Aşamaları

İnsanın yaşadığı, hayatını geçirdiği alanların temiz olması şarttır. Temiz olmayan ortamda sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak mümkün değildir. Antalya temizlik şirketleri insan sağlığı için çok önemli bir vazifeyi yerine getirmektedir. Temizlik sadece görüntüde tozdan, kirden arınmış olmak değildir. Temizlik gözle görülmeyen bakteri ve mikropları da yok etmektir.

İnsanların çok fazla girip çıktığı apartmanlar çok fazla kirlenir. Kirlerin bulunduğu yerde zamanla mikrop oluşur. Düzenli yapılan Antalya apartman temizliği ile kirleri mikroplar, bakteriler yok edilir. Apartman temizliği işçin yapılması gereken ilk iş apartmanın teftiş edilmesidir. Apartmanda yapılan incelemeler kaç elemanın görevlendirileceği, hangi ürünlerin kullanılacağı konusunun kesinleşmesi için gereklidir. İnceleme neticesinde şirketimiz yetkilisi ile yönetici arasında sözleşme imzalanır.

Antalya Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır?

Binaların girişlerinin temizliği apartman sakinlerini tanıtması bakımından önem arz eder. Antalya temizlik şirketleri bunun farkında olduğundan apartman temizliklerine ayrıca önem verir. Yönetici ile imzalanan sözleşme 1 yıl geçerlidir. Bir yıllık sözleşmede temizliğin hangi gün ve hangi saatler arasında yapılacağı belirtilir. Belirtilen saatte apartmanın büyüklüğüne göre belirlenen sayıdaki elemanlar hazır olurlar.

Elemanlar temizlikte kullanacakları malzemeleri beraberinde getirir. Antalya merdiven temizliği için binanın içinde kullanılan yapı malzemesine uygun kaliteli ve natürel ürünlerdir. Sözleşmede de belirtilen kriterlere uygun şekilde temizlik gerçekleştirilir. Ardından şef eksik kalmaması için kontrol eder. Eksik varsa tamamlanması sağlanır. Kontrolden sonra form doldurularak yöneticiye teslim edilir.