Bilgi & Rezervasyon0 505 122 07 49
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Antalya Temizlik Şirketleri Hizmetleri

Temizlik işlemleri evlerimiz, ofislerimiz ve hizmet sağlayan kurumlar için gerekli olan en temel işlemlerdendir. Ülkemizde kadınların çalışma oranının artması ev temizlikleri için profesyonel hizmet almayı, refah seviyesinin artması iş yerleri, ofis ve tatil mekanlarının yoğunluğunu artırmış ve profesyonel temizlik hizmetleri talebi oluşmuştur. Temizlik hizmetleri ihtiyacı ve talebi doğrultusunda Antalya temizlik şirketleri de müşterilere hizmet sağlamaktadır. Bu kapsamda bireysel kullanıcılar için Antalya merdiven temizliği ve apartman temizliği hizmetleri sunulmaktadır.

Antalya Temizlik Şirketleri

Kurumsal temizlik hizmeti talepleri için;

  • Antalya ofis temizliği,
  • Antalya dış cephe temizliği,
  • Antalya inşaat sonrası temizlik hizmetleri sunulmaktadır.

Antalya Kurumsal Müşterilere Temizlik Hizmetleri

Antalya bölgesi için bireysel müşterilere ev, apartman ve merdiven temizliği hizmetleri sağlanmaktadır. Eşlerin çalışması, küçük çocukların evi kirletmesi ve öğrenci evlerinin hızlı kirlenmesi gibi sebeplerle oluşan temizlik hizmetleri karşılanmaktadır.

Bununla birlikte apartmanların ortak kullanım alanlarının temizliği sağlık açısından gereklidir. Ortak kullanım alanlarından olan merdivenlerin temizliği de önemlidir. Temizlik şirketleri Antalya merdiven temizliği için de hizmet sağlamaktadır. Merdiven temizliği merdiven boşlukları ve buralarda bulunan kapılar pencereler, merdiven altı gibi alanları da kapsamaktadır.

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya Kurumsal Müşterilere Temizlik Hizmetleri

Gerek kurumsal gerek bireyse hizmet taleplerinde hizmet sağlayan Antalya temizlik şirketleri kurumsal müşterilerine;

Sürekli olarak kullanılan ofislerinin temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesi yoluyla daha rahat ve konforlu bir ortamda çalışma ve müşteri memnuniyetinim de artırılması sağlanmaktadır.
Profesyonel desteğe en çok ihtiyaç duyulan Antalya dış cephe temizliği konusunda da kullanıcılara hizmet verilmektedir.
Ayrıca yeni inşaatlarda oluşan farklı temizlik ihtiyaçları da bulunmaktadır. Bu kapsamda Antalya inşaat sonrası temizliği hizmeti alarak inşaatınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Temizlik sektöründe hizmet sağlayan Antalya temizlik şirketleri fiyatları için temizlenecek olan yerin durumu, alanın m2 olarak büyüklüğü, talep edilen temizlik türü gibi farklı etkenlere göre bir fiyat tarifesi oluşturmaktadır. Profesyonel ekiplerle yapılan temizlik hizmetleri için fiyatlar oldukça uygun olmaktadır. Gerek bireysel kullanıcılar için Antalya merdiven temizliği gibi talepler, gerek kurumsal kullanıcıların ofis temizliği gibi sıklıkla tercih edilen taleplerde fiyat tarifleri aynı olmamaktadır. Çünkü bireysel ve kurumsal kullanıcılara farklı fiyatlar uygulanmaktadır.