Bilgi & Rezervasyon0 505 122 07 49
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Artık Temizlik Hizmetleri Çok Ekonomik

Yıllar öncesinde halk arasında temizliği evin hanımı yapar düşüncesi vardı. Evli olmayan beyler de kendi temizliklerini kendileri yaparlardı. Bunun nedeni aslında tamamen ekonomikti. Değişen şartlar Antalya temizlik şirketleri hizmetlerini çok daha uygun hale getirdi. Hanımların iş dünyasında aktif olmaları temizlik şirketlerine duyulan ihtiyacı artırdı. İhtiyaç artınca çok sayıda şirket açıldı. Şirket sayısının artması beraberinde rekabeti getirdiği için fiyatlar daha uygun oldu. 

Antalya Temizlik Şirketleri

Günümüzde Antalya dış cephe cam temizliği gibi işlerde tamamen şirketlerden destek alınmaktadır. Binaların kaplama ve daha modern kaplama malzemelerle süslenmesi temizlik şirketlerine olan ihtiyacı beraberinde getirmiştir. Bir insanın normal yollardan dış cephe temizliği yeterli anlamda yapması imkansız olduğundan şirketimize ihtiyaç duyulmaktadır.

Ofisinizi Uygun Fiyata Temizletin

Çalışma alanlarında iş yapıldığından ve insanlar çalıştığından dolayı temizlik ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Antalya temizlik şirketleri, fabrikalar, imalathaneler, ofisler gibi insanların aktif olarak çalıştıkları alanları temizlemektedir. Fabrika ve imalathanelerde çeşitli makineler olduğundan temizlik elemanlarının çok dikkatli olması gerekir. Ayrıca bu tür mekanlarda kimyasal ürünler kullanılma ihtimali yüksektir. Bundan dolayı temizlik ürünlerinin doğru yerde ve doğru şekilde kullanılması gerekir.

Son dönemlerde ofislerin döşemeleri oldukça farklı malzemelerden yapılmaktadır. Antalya ofis temizliği için natürel ürünlerimizi kullanarak döşemelere zarar gelmesini önlemekteyiz. Ofis temizliğinde;

  • Bir ekip ofisi gidip inceler.
  • Kaç elemana ihtiyaç olduğu belirlenir.
  • Döşemeler ve kullanılan malzemeler dikkate alınarak hangi temizlik ürünlerinin kullanılacağı kesinleştirilir.
  • Temizlik periyodu ve zamanı ayarlanır. Böylece temizlik hizmeti verilir.

Apartmana Göre Temizlik Hizmeti

Apartmanlarda çok insan girip çıktığından dolayı ciddi temizlik gerekir. Antalya temizlik şirketleri apartmanların ihtiyacını göz önünde bulundurarak eleman çalıştırmaktadır. Antalya büyük bir şehir olduğundan temizlik hizmetlerine ihtiyaç çok fazla olmaktadır. Büyük rezidanslardan küçük aile apartmanlarına kadar her binaya temizlik hizmeti götürülmektedir. Her binanın ihtiyacı farklı olduğundan sunduğumuz hizmetler de farklıdır.

Yıllık imzalanan sözleşmeye göre belirlenen gün ve saate Antalya merdiven temizliği personeli çalışma alanında hazır bulunur. Personelimiz kullanacağı ürünleri ve malzemeleri beraberinde getiri. Öncelikle bina güzelce süpürülerek gözle görünen pisliklerden arındırılır. Süpürme işleminden sonra silme işlemi başlar. Silme işleminde asansör kapısından ilan panolarına, merdiven basamaklarından posta kutularına kadar her yer silinir. En son ortam güzelce havalandırılarak temizlik bitirilir.