Bilgi & Rezervasyon0 505 122 07 49
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Ev Temizliğinin En Rahat Hali

Ev temizliği bayanlar kadar bekar erkekleri de alakadar eden bir durumdur. Çalışan veya ev hanımları gibi bekar erkekler de evlerini temizlemek yerine Antalya temizlik şirketleri hizmetlerinden yararlanmaktadır. Şirketimizin tecrübeli elemanları tarafından yapılan temizlikten sonra evlerin uzun süre temiz kaldığına şahit olacaksınız. Uzun süreli temizlikte kullandığımız kaliteli ve natürel ürünler etkilidir.

Antalya Temizlik Şİrketleri

Temizliği yapmak kadar kullanılacak ürünlerin seçilmesi de ayrıca emek ister. Antalya dış cephe temizliği konusunda kullanılacak ürünler çok önemlidir. Günümüzde dış cephede kullanılan kaplama cinsleri çok farklılık gösterir. Kaplamanın veya dış cephede kullanılan cama uygun ürün kullanılmadığında malzeme zarar görebilir. Zarar gören malzemenin eski haline gelmesi ise uzunca zaman alır.

Ofislerde Antalya Temizlik Şirketleri Hizmetleri

İnsanlar hayatlarını kazanmak için çeşitli işlerde çalışmaktadır. Antalya temizlik şirketleri çalışma ortamı olan imalathaneler, fabrikalar, üretim yerleri ve ofislerde hizmet vermektedir. Şirketlerin büyük ofisleri, küçük muhasebe ofisleri, avukatlık büroları ve daha birçok ofis alanına şirketimiz hizmet götürmektedir. Temizlik şirketimizin verdiği hizmetler ofisin büyüklüğüne ve ofis yetkilileri ile yapılan anlaşmaya göre değişmektedir.

Ofislerde hizmetimiz günlük, mesai dışı, haftalık gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Antalya ofis temizliği mekanın ihtiyacına göre de şekillenmektedir. Sabah çalışanlar gelmeden başlayan günlük periyotlarda gün içerisinde devamlı temizlik yapılır. Temizliğin sınırlarına sadece ofis alanları girmez. WC, mutfak, hol, fotokopi odası, arşiv gibi alanlar da dahildir. Bazı ofislerde çalışan az olduğundan yalnızca mesai bitiminde temizliğe ihtiyaç duyulur. Mesai bitiminden sonra ortalık genel anlamda toparlanıp temizlenir.

Eğitimli Temizlik Personeli Hizmeti

Her konuda olduğu gibi temizlik konusunda da eğitimli personelin yeri ayrıdır. Temizlikte eğitime ne gerek var düşüncesinde olanlar olabilir. Oysaki Antalya temizlik şirketleri hizmetlerinden yardım alanlar eğitimin farkı kendi gözleri ile görmüşlerdir. Şirketimiz personeline düzenli eğitimler vermektedir. Verilen eğitimlerde yeni çıkan ürünler, hangi ürün nerde kullanılır, nasıl kullanılır gibi bilgiler aktarılır.

Eğitimlerde bilgileri alan Antalya inşaat sonrası temizliği yapan personel harika iş çıkaracaktır. İnşaattan yeni çıkmış veya tadilat yapılmış evde harç ve boya kalıntısı çok olur. Harcı ve boyayı döküldüğü yerden pratik ve hiçbir şeye zarar vermeden çıkarmak büyük bir marifettir. Eğitilmiş personel hiç tereddüt yaşamadan anında sorunu çözer.