Bilgi & Rezervasyon0 505 122 07 49
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Geçmişten Günümüze Temizlik Hizmetleri

Yıllar öncesinde temizlik için eve gündelikçi bayan almak bile zenginlik alameti sayılırdı. Sadece zengin olanlar temizlik için yardımcı tutardı. Günümüzde zengin veya orta halli herkes Antalya temizlik şirketleri hizmetlerinden yararlanır. Ülkemizin ekonomik olarak refaha ermesi bu konuda etkili olsa da en önemli etken temizlik hizmetlerinin daha uygun fiyatlı olarak sunulmasıdır.

Antalya Temizlik Şirketleri

Son dönemlerde her yerde temizlik şirketi reklamları görülmektedir. İhtiyacın artmasıyla birlikte resmi veya merdiven altı çok fazla firma ortaya çıktı. Antalya dış cephe cam temizliği gibi yaşamın olduğu her alanda hizmet veren firmamız resmidir. Temizlikle alakalı her türlü sertifikaya sahiptir. Resmi olmayan firmaların internet sitesi yoktur. İnternet sitesi olsa bile açık adres vermekten çekinirler. Sitelerine adreslerini açıkça yazmazlar.

Hizmetler ve Müşteri Memnuniyeti

Temizlik için destek almayı düşünenler öncelikle bir ön araştırma yapmalıdır. Çok sayıda resmi ve merdiven altı firma olduğundan maddi zarar yaşamamak için kesinlikle araştırma yapılmalıdır. Yapılan araştırmada Antalya temizlik şirketleri hizmetlerinden istifade etmiş müşterilere kesinlikle sorulmalıdır. Müşteri yorumları temizlik şirketinin hizmetlerini anlayabilmek için en güzel kriterdir.

Müşterilerimizin memnuniyeti endeksli hizmet verdiğimizden yorumların güzel olacağından eminiz. Örneğin Antalya apartman temizliği hizmetleri verildikten sonra şefimiz personelimizin yaptığı temizliği teftiş eder. Sözleşmede yazan ve yapılması gereken işlerden eksik olan varsa telafi ettirir. Eksik kalmadığına emin olduğunda tekrar inceleme yapar. Temizlik formunu doldurur. En sonunda doldurduğu formu yöneticiye teslim ederek memnuniyetin eksiksiz olmasını sağlar.

Şirketimizin Temizlik Periyodları

Temizlik şirketimiz insanın ve yaşamın olduğu her alanda hizmet vermektedir. Antalya temizlik şirketleri hizmetlerini müşterinin ve mekanın ihtiyacına göre sunar. Müşterilerine tek bir seçenek sunmaz. Ev temizliğinde bazı evlerin her gün temizliğe ihtiyacı olabilir. Günlük temizlik sabah 9’da başlayıp akşam mesai bitimine kadar devam eder. Personelimizin çalışma standartları da düşünüldüğünden uzun temizliklerde eleman değişikliği yapmaktayız.

Haftada bir, ayda bir veya genel temizliklerde şirketimizin hizmetlerine ihtiyaç duyulabilir. Buna göre düzenlenmiş periyotlarımız vardır. Antalya inşaat sonrası temizliği arada sırada ihtiyaç duyulan bir hizmettir. İnşaatı veya tadilatı biten müşterilerimizin bize telefon etmesi yeterlidir. Telefonla gün ayarlaması yapılır. Temizlenecek yer müsaitse temizlik gününde önce gidilerek özel bir durumun olup olmadığı kontrol edilir. Yapılan kontrol ile ekstra ürünler veya elaman takviyesi yapılarak kusursuz bir temizlik hizmeti sunulur.