Bilgi & Rezervasyon0 505 122 07 49
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Muhteşem Temizliğe Ekonomik Çözümler

Bekar baylar evlerini temizletmek için Antalya temizlik şirketleri hizmetlerinden yardım almaktaydı. Son zamanlarda hanımların çalışması, evlerin metrekarelerinin artması temizlik şirketlerine ihtiyacı artırmıştır. Çalışan ve ev hanımları da artık hizmetlerimizden destek almaktadır. Şirketimize ulaşmak oldukça kolaydır. İnternet sitemizde yer alan iletişim numaramızın aranması yeterlidir. Yeterli sayıda personelimiz bulunduğundan acil durumlarda anlık yardımlar da yapılmaktadır.

Antalya Temizlik Şirketleri

Anlık misafir geleceğini öğrenen ev hanımı sabit telefon numaralarımızı arayarak elaman isteyebilir. Sadece ev için değil Antalya dış cephe cam temizliği konusunda da yardımcı olmaktayız. Dış cephe temizliği için vinç veya asansör kullanılmaktadır. Vinç veya asansör her binanın uygun mekanı olmadığından kurulamaz. Kurulamadığında iple temizlik yapılmaktadır. Dış cephe kaplamanın türüne göre temizlik ürünleri kullanılır.

Tadilat Sonrası Mekan Temizliği

İnsanlar yaşadıkları mekanlarda değişiklik yapmak isteyebilir. Değişiklikler yapılırken inşaat pisliği olur. Antalya temizlik şirketleri inşaat sonrasında müşterilerine en mükemmel temizliği sunmaktadır. Mekanın büyüklüğüne göre gönderilen elemanlar öncelikle ortalıkta bulunan kaba pisliği toplayarak çöpe atar. Ardından yüksek emiş gücüne sahip olan makinelerle ortalık güzelce süpürülür. Yüksek emiş gücüne sahip olan makinelerimiz tozları tamamen toplar.

Süpürmenin ardından silme işlemine geçilir. Antalya inşaat sonrası temizliği için teknolojik cihazlar kullanılır. Zeminde harç veya boya kalıntısı varsa onu zemine zarar vermeden çıkarmak için özel materyaller kullanılır. Süpürülen ve özel materyallerle temizlenen mekan temizlik bezleri yardımı ile silinir. Silmede doğal temizlik ürünleri kullanıldığından temizlenen mekan uzun süre temiz kalır, kirlenmez.

Temizlik Fiyatları Nasıldır?

Temizlik hizmeti almaya karar verenlerin sorusu; Fiyatı ne kadardır? Antalya temizlik şirketleri eksiksiz ve kusursuz temizlik hizmetleri oldukça ekonomiktir. Zaten temizlik şirketlerinin sayısının artması ve arada rekabet olması hizmetlerin daha uygun olmasını sağlamıştır. Şirketimizin verdiği hizmetlerin fiyatı değişmektedir. Temizliğin yapılacağı mekan ve alan fiyatlarda önemli rol oynar.

Temizlik hizmetleri ev, ofis, apartman gibi insanın yaşadığı her alanda yapılmaktadır. Evde yapılan temizlik ile ofiste yapılan temizlik aynı ücrete tabi değildir. Antalya ofis temizliği fiyatları da işyerinin büyüklüğüne göre değişir. Fiyatları etkileyen unsurlar şunlardır;

  • İşi yapacak eleman sayısı
  • Temizlikte kullanılacak olan malzemenin ve ürünün niteliği
  • Mekanın büyüklüğü
  • Verilecek hizmetin periyodu